Yerelin Sesi

CHP’Lİ SANDAL’A YAMANLAR’DA YOĞUN İLGİ

CHP’Lİ SANDAL’A YAMANLAR’DA YOĞUN İLGİ
25 Şubat 2019 - 8:47

“BAYRAKLI’DAN ÖYLE BİR TOKAT VURUN Kİ, ANKARA’DAN DUYULSUN”

Yamanlar Mahallesi’nde kadın çalışma grubu ile biraraya gelen CHP Bayraklı Belediye Başkan adayı Serdar Sandal, bölge halkının yoğun ilgisiyle karşılandı. Vatandaşlara ilgisinden ve coşkularından dolayı teşekkür eden Sandal “Ülkeyi ekonomik olarak açmaza, uçurumun eşiğine getiren bu zihniyete öyle bir tokat vurun ki, Yamanlar mahallesinden ve Bayraklı’dan atacağınız bu tokat Ankara’dan duyulsun” dedi.

Yamanlar Mahallesi’nde kadın çalışma grubu ile toplantı gerçekleştiren Sandal, gösterilen yoğun ilgi nedeniyle, seçim bürosuna girmekte zorlandı. Sandal “Burada gördüğüm kalabalıktan etkilendim, kadınlarımızın önde olmasından büyük onur duydum. Aslında biz bugün kadınlarımızla toplantıya geldik, ancak gösterilen ilgiden çok mutlu olduk. Bayraklılı vatandaşlarımızın ve özellikle kadınların öncülüğünde bu mücadeleyi zirvelerde noktalayacağız” dedi. 

Herhalde şaka yapıyorlar

Seçimde yüzde 60’ın üzerinde bir oy beklediklerini, ancak rehavete kapılmadan gece gündüz çalışmaları sürdürdüklerini kaydeden Sandal sözlerini şöyle sürdürdü:

“Sayın Genel Başkanımızın bana bizzat ‘Kimseyi ötekileştirmeyeceksin, herkesi kucaklayacaksın ve 7 gün 24 saat çalışacaksın’ dedi. Bu bir emirdir ve bu emir başımızın tacıdır. Birileri ‘Bayraklı’da yüzde 51 ile seçimi alırız’ diyorlar. Herhalde şaka yapıyorlar. Biz bu seçimi yüzde 60 ve üzerinde bir oyla alacağız. Sizden isteğim şu, kimseyi ötekileştirmeden bir kenara itmeden, ülkeyi ekonomik olarak açmaza, uçurumun eşiğine getiren bu zihniyete öyle bir tokat vurun ki, Yamanlar mahallesinden ve Bayraklı’dan vurduğunuz tokat Ankara’dan duyulsun. Önümüzde bir aylık süreç var. Bu süreçte gece gündüz çalışacağız ve asla rehavete kapılmayacağız. Asla kimseyi ötekileştirmeyeceğiz. Parti içinde barışı sağladık. Şimdi de diğer partili arkadaşlarımızı da bu onurlu davamıza dahil edip mücadeleyi büyüteceğiz. Şunun altını özellikle çiziyorum. Siyasal görüşleri ne olursa olsun, hangi siyasal partiye oy verirlerse versinler soflarındaki ekmeği aynı olan arkadaşlar bizdendir. Ve bu arkadaşları asla ötekileştirmeyeceğiz.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi