Yerelin Sesi

CHP İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI A. ADAYI AYDIN ÖZCAN, ÖRGÜTLE BULUŞMALARINA DEVAM EDİYOR

CHP İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI A. ADAYI AYDIN ÖZCAN, ÖRGÜTLE BULUŞMALARINA DEVAM EDİYOR
04 Ocak 2019 - 10:54

CHP İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI A. ADAYI AYDIN ÖZCAN, ÖRGÜTLE BULUŞMALARINA DEVAM EDİYOR.

 

AYDIN ÖZCAN, ALİAĞA, MENEMEN VE ÇİĞLİ CHP İLÇE BAŞKANLIKLARINI ZİYARET ETTİ. PARTİLİLERLE BİRARAYA GELDİ.

İzmir Barosu Eski Başkanı ve CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Adayı Aydın Özcan, Aliağa, Menemen ve Çiğli’de örgütle buluştu.

Aydın Özcan ilk olarak önemli sanayi yatırımlarının bulunduğu Aliağa’yı ziyaret etti.

CHP ilçe başkanlığındaki ziyarette sanayi kenti olan Aliağa’nın karşı karşıya bulunduğu çevre sorunlarına dikkat çekildi.

Büyükşehir Aday Adayı Aydın Özcan, sivil toplum örgütleri ile kol kola girmeden çevre kirliliğine karşı mücadelenin başarılı olamayacağını, herkesi kucaklayarak omuz omuza sorunların üstesinden gelinebileceğini vurguladı.

CHP Aliağa İlçe Başkanı Gülsen Cirit de, büyük sanayi tesislerinde çevreyle ilgili denetim yetkisinin merkezi yönetimde olmasının belediyelerin elini kolunu bağladığını söyledi.

Aydın Özcan Aliağa’nın ardından Menemen İlçe Başkanlığı’nı da ziyaret etti.

Menemen CHP İlçe Başkanı Kazım Hürol Taklak, örgüt olarak bütün hazırlıkları yaptıklarını adayların belirlenmesiyle birlikte var güçleriyle çalışmaya başlayacaklarını söyledi.

Avukat Aydın Özcan da ilçe yöneticileri ve partililere projelerini anlattı ve makamda oturan değil İzmir’i karış karış gezen, halkın içinde, herkese dokunarak sorunları birlikte çözen bir belediye başkanı olacağını belirtti.

Aydın Özcan son durağı CHP Çiğli İlçe Başkanlığı oldu.

Çiğli İlçe Başkanı Mert Özcan, demokrasinin yerelden başlaması gerektiğini belirtti.

İktidara giden yolun da yerelden geçtiğini kaydeden Mert Özcan, adayların belirlenmesi sürecinde örgütün sesine kulak verilmesinin başarı için önemli olduğunu söyledi.

Özcan, Eskişehir, Aydın, Burdur örneklerindeki CHP belediyeciliğini marka haline getirilerek bütün ülkeye yayılabileceğini söyledi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Adayı Aydın Özcan da, yılmadan çalışarak partinin oylarını daha da yukarı taşımayı hedeflediğini ve İzmir’e İzmirlilere hizmet için aday adayı olduğunu kaydetti.

ÖRGÜTLER ADAYLARIN BİR AN ÖNCE AÇIKLANMASINI İSTEDİ

Ziyaretlerde ortak vurgu adayların bir an önce açıklanması ve aday belirlenmesinde yerelin sesine, örgüte kulak verilmesi oldu.

Teşkilatların 31 Mart için çalışmaya hazır oldukları mesajının verildiği ziyaretlerde tek tek ilçelerin sorunları da dile getirildi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi