Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

Çeşme’de, hemodiyaliz ünitesi çalışanlarına başarı belgesi

ÇEŞME ALPER ÇİZGENAKAT DEVLET HASTANESİ’NİN HEMODİYALİZ ÜNİTESİ’NDE HASTA MEMNUNİYETİ YÜZDE 98,42 OLDU. HEMODİYALİZ ÜNİTESİ’NİN BAŞARILI SAĞLIK ÇALIŞANLARI, BAŞARI BELGESİ İLE ONURLANDIRILDI

Çeşme’de, hemodiyaliz ünitesi çalışanlarına başarı belgesi
34 views
25 Ocak 2021 - 9:46

Çeşme Alper Çizgenakat Devlet Hastanesinin hemodiyaliz ünitesinde hasta memnuniyeti yüzde 98,42 oldu. Hemodiyaliz Ünitesi’nin başarılı sağlık çalışanları, Başarı Belgesi ile onurlandırıldı.

Çeşme Alper Çizgenakat Devlet Hastanesinin en önemli birimlerinden birisi olan hemodiyaliz ünitesinin “Hasta Memnuniyet Anketi” yüzde 98,42 oldu. Hastane Başhekimi Op. Dr. Orhan Güngör, hemodiyaliz ünitesini ziyaret ederek, vefakar ve özverili sağlık çalışanlarına, gurur verici başarılarından dolayı Başarı Belgesi verdi.

Pandeminin getirdiği zorluklara karşın, 2020 yılı içinde hemodiyaliz ünitesinde 737 hastaya 8 bin 528 seans ile şifa verildi. Hemodiyaliz ünitesinde nefroloji uzmanı ile birlikte 3 hekim, 4 hemşire, 2 tekniker ve 2 personel ile sağlık hizmeti veriliyor. Hemodiyaliz ünitesi, yaz sezonunda gece 23.00’e kadar hastalara kapılarını açık tutuyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.