Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

Büyükşehirden kadınlara On-line sanat eğitimi

MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, PANDEMİ SÜRECİNDE EVDE ZAMAN GEÇİREN KADINLARIN ÜRETKENLİKLERİNİN ARTTIRILMASI VE ZAMANLARINI VERİMLİ GEÇİRMELERİ AMACIYLA ONLİNE SANAT EĞİTİMLERİ VERİYOR.

Büyükşehirden kadınlara On-line sanat eğitimi
33 views
12 Şubat 2021 - 11:08

Muğla Büyükşehir Belediyesi, Covid-19 salgını nedeniyle evde bulunan kadınlara yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi tarafından Türkan Saylan Çağdaş Yaşam Merkezi’nde oluşturulan dijital sanat atölyesinde kadınlara yönelik online sanat eğitimleri veriliyor.

Dijtal sanat atölyesinde online olarak devam eden çalışmalarda kadınlara, karakalem ve yağlı boya tablo çalışmaları anlatımlı ve uygulamaları olarak gösteriliyor. Sanat eğitimleri kapsamında pandemi sürecinde evde zaman geçiren kadınların üretkenliklerinin arttırılması ve zamanlarını verimli geçirmeleri amaçlanıyor. Eylül ayına kadar online olarak sürdürülmesi planlanan çalışmalar sonucunda ortaya çıkan eserlerin pandemi sonrasında Türkan Saylan Çağdaş Yaşam Merkezinde vatandaşların beğenisine sunulması planlanıyor.

Online sanat eğitimlerinden yararlanmak isteyen vatandaşların Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi numarası 444 48 01 nolu telefondan iletişime geçmeleri yeterli olacak.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.