Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI A. ADAYI AYDIN ÖZCAN, GÖZTEPELİLERLE BULUŞTU

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI A. ADAYI AYDIN ÖZCAN, GÖZTEPELİLERLE BULUŞTU
452 views
25 Ocak 2019 - 10:29

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI A. ADAYI AYDIN ÖZCAN, GÖZTEPELİLERLE BULUŞTU

AYDIN ÖZCAN, GÖZTEPE SPOR KULÜBÜNÜN SON YILLARDAKİ BAŞARISINI KONU ALAN “GÖZTEPE’NİN SON DÖRT SEZONU” KİTABININ TANITIMINA KATILDI.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı aday adayı ve İzmir Barosu Eski Başkanı Avukat Aydın Özcan, Tarihi Cumhuriyetle yaşıt olan Göztepe Spor Kulübü’nün yükselişini konu alan son dört sezonunun anlatıldığı Gazeteci-Yazar Muzaffer Ayhan Kara tarafından kaleme alınan kitabın tanıtımına katıldı.

Duayen gazeteci ve televizyoncu Uğur Dündar’ın da katıldığı tanıtımda Aydın Özcan, Kulüp Başkanı Mehmet Sepil, Göztepe Teknik Direktörü Kemal ve Özdeş ve takımın efsane oyuncuları ile sohbet etti.

Göztepe’nin Son Dört Sezonu’nda Başkan Mehmet Sepil’in kulübü devraldığı günden bu yana 4 sezonda yaşanan adım adım başarı ve yükseliş öyküsü yer alıyor.

PTT 2.Lig’de şampiyonlukla sonuçlanan sezon, PTT 1.Lig’deki ikinci sezonun Süper Lig kapısını açtığı 2 sezon ve 14 yıl aradan sonra Süper Lig’de yakalanan istikrarlı başarının işlendiği kitapta, Kulüp Başkanı Mehmet Sepil, Kaptan Beto gibi bazı portrelere, tesisleşme çalışmaları ile 14 Haziran’larda yaşanan coşkuya da yer veriliyor.

Aydın Özcan, tanıtımın ardından Egeden Dil ve Konuşma Terapisi Özel Öğrenme Güçlüğü Danışmanlık Merkezi’ni de ziyaret etti.

Dil ve konuşma terapisti Deniz Demir’den çocuklara yönelik eğitimler ve yapılan çalışmalar konusunda bilgi aldı.

 

 

 

 

 

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.