Yerelin Sesi

BUCA’DA, STK’LARDAN NEZİR’E BÜYÜK DESTEK 

BUCA’DA, STK’LARDAN NEZİR’E BÜYÜK DESTEK 
14 Aralık 2018 - 11:09

NEZİR’DEN STK VE HEMŞERİ DERNEK ZİYARETLERİNE DEVAM 

CHP Buca Belediye Başkan aday adayı Suat Nezir aday adaylığı açıklamasının ardından, Buca’yı Sokak sokak gezerek Buca’nın ve Bucalı’nın sorunlarını ortak akılla hep beraber çözeceğiz diyor.

Buca’nın birleştirici gücü olarak yola çıkan Nezir, ‘Bucayı Kadınlarımızla, çocuklarımızla, gençlerimizle kısacası Bucayı Bucalılar la yöneteceğiz’ dedi. Nezir’in, Buca’da STK ve Hemşeri dernekleri ile buluşmaları devam ediyor.

Buca’yı Ortak Akılla yöneteceğiz

Buca da doğup hayatını Buca’da sürdüren ticaret yapan Bucalı sizden birisi olarak  Bucamızın sorunlarını ve çözüm önerilerini iyi bildiğimi söylüyorum. Bucanın birleştirici gücü olacağım. Esnafımızın,  STK’ların, Hemşeri  Derneklerimizin yurttaşlarımızın yaşadığı sorunları bende yaşadığım için çözüm önerilerini de çok iyi biliyorum. Bucayı yöneteceğim kadro şekilleniyor. Danışmanlarım Bucalılar olacak Trafik sorununu birlikte çözeceği gerekirse çözüm önerileri konusunda referandum da yapacağız.

Esnafımızın destekçisi olacağız

Ekonomik kriz büyük işletmeleri vurduğu gibi küçük esnafımızı çok daha fazla etkiledi bu ekonomik krizden esnafımızın az zararla çıkabilmesi için Belediye olarak üstümüze ne düşerse yapacağız. Öyle görünüyor ki ekonomik kriz 2019 da çok daha sert ve sarsıcı geçecek onun içinde esnafımıza desteklerimiz olacak bununla ilgili de çalışmalarımız devam ediyor.

STK’larımıza ve Hemşeri derneklerine desteklerimiz olacak

STK’larmızın ve Hemşeri derneklerimizin sorunlarını biliyorum çözüm önerilerinide biliyorum ben ve ekibim uzun süredir Bucamızın sorunları üzerinde çalışmalar yapıyoruz akademisyenlerden görüş ve öneriler alıyoruz. Tabi bu çalışmalarımızı yaparken STK’lardan ve Hemşeri derneklerimizden de görüşlerini aldık. STK’larımıza ve Hemşeri derneklerimiz için şunları söylüyorum sizler yoksanız bir eksikiz. Dedi.

 

 

 

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi