Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

BU MUTLULUK HER ŞEYE DEĞER

BU MUTLULUK HER ŞEYE DEĞER
243 views
27 Ekim 2018 - 12:02

Bu Mutluluk Her Şeye Değer

Manisa Büyükşehir Belediyesi kas erimesi rahatsızlığı nedeniyle yürüyemeyen 15 yaşındaki Aleyna Lâçin’e akülü tekerlekli sandalye desteğinde bulundu. Sağlanan destek nedeniyle mutluluğunu paylaşan Laçin,” Bu sandalyeyle özgürlüğüme kavuştum. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e bizi düşündüğü için teşekkür ediyorum” dedi.

Temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sosyal belediyecilik hizmetleriyle de takdir toplayan Manisa Büyükşehir Belediyesi, Şehzadeler ilçesi Kazım Karabekir Mahallesi’nde ikamet eden Aleyna Laçin’in yüzünü güldürdü. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi kas erimesi rahatsızlığı nedeniyle yürüyemeyen 15 yaşındaki Aleyna Lâçin’e akülü tekerlekli sandalye desteğinde bulundu. Manisa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Halkla İlişkiler Şube Müdürü Gülşen Çalışkan ile birlikte Aleyna Laçin’i ziyaret ederek kendisine akülü tekerlekli sandalye desteğinde bulundu.

Özgürlüğüme Kavuştum

Sağlanan destek nedeniyle mutluluğunu dile getiren Laçin,” Çok mutluyum. Bugün hiç eve girmeyeceğim. Gezeceğim. Bu sandalyeyle özgürlüğüme kavuştum. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e de bizi düşündüğü için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.