Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

Bu kadarı da ’pes’ dedirtti

KORONA VİRÜSÜN SON DÖNEMDE EN ÇOK YAYILDIĞI İLLERİN BAŞINDA GELEN AYDIN’DA VATANDAŞLARIN SORUMSUZLUĞU ADETA ‘PES’ DEDİRTİYOR. KOLLUK KUVVETLERİ VE DİĞER GÖREVLİ EKİPLERİN TÜM UYARILARINA RAĞMEN BAZI VATANDAŞLARIN İZOLASYON SÜRECİNİ ISRARLA UYMADIKLARI ORTAYA ÇIKTI.

Bu kadarı da ’pes’ dedirtti
60 views
06 Kasım 2020 - 7:15

Korona virüsün son dönemde en çok yayıldığı illerin başında gelen Aydın’da vatandaşların sorumsuzluğu adeta ‘pes’ dedirtiyor. Kolluk kuvvetleri ve diğer görevli ekiplerin tüm uyarılarına rağmen bazı vatandaşların izolasyon sürecini ısrarla uymadıkları ortaya çıktı.

Aydın Efeler ilçe merkezi Osmanyozgatlı Mahallesi 1274 sokaktaki bir evde yaşayan Faruk O. İsimli şahıs korona virüs nedeniyle ailesi ile birlikte evinde karantinaya alındı. Ekiplerin denetiminde evde olması gerekirken dışarıda olduğu tespit edilen şahıs, yönetmelik gereği karantina kurallarına aykırı davrandığı için izolasyon sürecini yurtta tamamlaması için devlet yurduna yerleştirildi. Akşam saatlerinde yurttan da firara ettiği belirlenen virüslü şahsın başkalarına virüs bulaştırmadan yakalanıp yeniden karantinaya alınması için polis ekipleri çalışma başlattı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.