Yerelin Sesi

Bornova’da Sürpriz İstifa

Bornova’da Sürpriz İstifa
557 views
29 Mayıs 2020 - 14:18

Bornova’da Sürpriz İstifa

 

Bornova Belediye Başkan Yardımcısı Avukat Ulaş Polat, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada istifa ettiğini açıkladı.

Bornova Belediye Meclisi CHP Grup Başkanvekili görevini de yürüten Polat açıklamasında, “Her yeni yol için temel belirleyici, eski bir yolun sonuna dek yürünmesidir’ demiş Oruç Aruoba Yürüme kitabında… 2014 yılından beri devam ettiğim meclis üyeliğimde çok yolları yürüdük ve partimizin iktidar yolunda yürümeye devam edeceğiz. Bugün aldığım kararla yaklaşık bir yıldır onurla yürüttüğüm Bornova Belediye Başkan Yardımcılığı görevimden ayrılıyorum. Görev yaptığım süre içerisinde başta sevgili partililerimiz olmak üzere tüm Bornova halkına Cumhuriyet Halk Partisi ilke ve esaslarına yakışır şekilde hizmet etmeye çalıştım, bu süre içerisinde hata ettiysem af ola… Bundan sonra da Meclis Üyesi olarak yine tüm partililerimizin emrinde Partimizin iktidarı için çalışmaya devam edeceğim.

Oruç Aruoba ile başladığım yazıyı son söz olarak yine Oruç Aruoba ile sonlandırayım “Önemli olan kişinin bütün değişim süreçleri içinde bir değişmeyen yön tutturabilmesidir. Bu değişmeyen yönde omuz omuza yürüdüğümüz bütün yoldaşlarıma destekleri için sonsuz şükranlarımı sunarım” İfadelerine yer verdi.

Ulaş Polat’ın neden istifa ettiği henüz netlik kazanmazken, Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ’a teşekkür etmemesi manidar bulundu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.