Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

Boncuk’un tsunamiden böyle kurtuldu

MERKEZ ÜSTÜ İZMİR’İN SEFERİHİSAR İLÇESİ OLAN 6.6 BÜYÜKLÜĞÜNDEKİ DEPREMİN ARDINDAN TSUNAMİ VURAN SIĞACIK MAHALLESİNİN MASKOTU BONCUK İSMİNDEKİ KÖPEĞİN SULARDAN YÜZEREK KURTULDUĞU ANLAR GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI

Boncuk’un tsunamiden böyle kurtuldu
115 views
07 Kasım 2020 - 16:30

Merkez üstü İzmir’in Seferihisar ilçesi olan 6.6 büyüklüğündeki depremin ardından tsunami vuran Sığacık mahallesinin maskotu boncuk ismindeki köpeğin sulardan yüzerek kurtulduğu anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Sığacık Mahallesi’nin maskotu haline gelen Boncuk tsunami sularına kapıldı. Biranda yükselen sular nedeniyle nereye gideceğini şaşıran Boncuk yüzerek sahibinin yanına kadar gitti. Masa ve sandalyelere çıkan boncuk suların onları da götürdüğünü fark edince sahil kenarında restoranı olan sahibinin kapıyı açmasıyla içeriye girdi. Bir masanın üzerine çıkan boncuk son anda kurtuldu. Tuğçe Dal sokaktan sahiplendiği köpeğinin sulara kapılmamasına sevindi. O anlar ise güvenlik kameralarına an be an yansıdı.

Köpeğin sahibi Tuğçe Dal köpeğinin kurtulmasına sevindiğini belirterek, “Ben Kaleiçi’nde arkadaşlarımın yanındaydım. Eşim içeri çağırmış köpeğimizi ama içeri girmemiş korkudan su basınca yüzerek sandalyelerin üzerine çıkmış, normalde suyu hiç sevmez. Kapıyı açınca eşim yüzerek içeri girmiş. İçerdeki devrilen masaların üzerine çıkarak kendini korumuş. Kaleiçi’nin maskotudur Boncuk herkes onu soruyor zaten” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.