Yerelin Sesi

Bir Hekim Daha Koronadan Hayatını Kaybetti

Bir Hekim Daha Koronadan Hayatını Kaybetti
19 Nisan 2020 - 19:30

Bir hekim daha koronadan hayatını kaybetti

 

İstanbul’da aile hekimliği yapan Doktor Yavuz Kalaycı koronavirüs sebebiyle hayatını kaybetti.

İstanbul Eyüpsultan’da Nişanca Aile Sağlığı Merkezi’nde aile hekimi olarak görev yapan ve 31 yıllık doktor olan Kalaycı, Karaman İlinde yaşayan anne ve babasının yanına gitti. Virüsü burada anne ve babana da bulaştırdı. Dr. Yavuz Kalaycı’nın anne ve babasının da 10 gün önce koronavirüs sebebiyle hayatlarını kaybettiği öğrenildi.

İstanbul Tabip Odası da Kalaycı’nın ardından bir paylaşımda bulundu. Tabip Odası’ndan yapılan duyuruda, “Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 1988 yılı mezunlarından, Eyüpsultan Nişanca Aile Sağlığı Merkezi’nde aile hekimi olarak görev yapan meslektaşımız Dr. Yavuz Kalaycı’yı Covid-19 nedeniyle kaybetmenin büyük üzüntüsü içindeyiz. Değerli meslektaşımızın ailesi başta olmak üzere yakınlarının derin acısını paylaşıyor, tüm hekim camiasına başsağlığı diliyoruz” denildi. Doktor Yavuz Kalaycı’nın Cenazesinin İstanbul’da Kilyos Mezarlığına Kaldırılacağı öğrenildi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi