Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

Bir Çocuk da Sen Güldür

Bir Çocuk da Sen Güldür
267 views
14 Mayıs 2020 - 16:42

Bir Çocuk da Sen Güldür

 

Efes Selçuk Belediyesi, “Bu Bayram Bir Çocuk Da Sen Güldür” diyerek bayram öncesi kentte önemli bir dayanışma ve farkındalık eylemine imza atıyor. Selçuk’ta yaşayan vatandaşlar, belediye aracılığıyla ihtiyaç sahibi çocuklara bayram kıyafeti hediye edebilecek. Yardımsever vatandaşların desteğiyle çocukların yüzleri gülerken bayram gelenekleri de yaşatılacak.

Efes Selçuklu çocuklara bayram sevinci yaşatmak isteyen vatandaşlar, Efes Selçuk Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ile 0232 892 69 25 / 397 ve 0 232 892 83 84 numaralı telefonlardan iletişime geçerek süreçle ilgili bilgi alabilecek.

Bayramı en çok çocukların heyecanla beklediğini söyleyen Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, “Kırmızı pabuçlarını bayramdan bir gün önce başucuna koyan, ertesi gün el öpmeye gidip mendil arasına koyulanlarla mutlu olan çocuklardık. Küçük tebessümlerden büyük umutlar besleyenlerdik. Aynı umutları tekrar filizlendirmek ve çocuklarımıza eski bayramları yaşatmak için vatandaşlarımızı bu desteğe davet ediyorum” dedi.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.