Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

‘Bir Bilenle Bilge Nesil’ isimli Kitap Okuma Yarışması için protokol imzalandı

BU YIL 5.’Sİ DÜZENLENECEK ‘BİR BİLENLE BİLGE NESİL’ İSİMLİ KİTAP OKUMA YARIŞMASI İÇİN AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANI MEHMET ZEYBEK, İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ METİN YALÇIN VE EĞİTİM BİR SEN ŞUBE BAŞKANI MUSTAFA ARSLAN ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI.

‘Bir Bilenle Bilge Nesil’ isimli Kitap Okuma Yarışması için protokol imzalandı
39 views
11 Kasım 2020 - 14:00

Bu yıl 5.’si düzenlenecek ‘Bir Bilenle Bilge Nesil’ isimli Kitap Okuma Yarışması için Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın ve Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Mustafa Arslan arasında protokol imzalandı.

Eğitim Bir Sen Şubesi öncülüğünde, orta öğretim düzeyindeki öğrencilere, hem okuma hem de yazma kültürünü kazandırmak amacıyla düzenlenen ‘Bir Bilenle Bilge Nesil’ isimli Kitap Okuma Yarışması, bu yıl yine Afyonkarahisar Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün destekleriyle gerçekleştirilecek. 2020-2021 eğitim öğretim yılı içerisinde, daha sonra açıklanacak takvim doğrultusunda, beşincisi düzenlenecek yarışmanın protokolü, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın ve Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Mustafa Arslan arasında Başkanlık makamında imzalandı.

Başkan Zeybek milli ve manevi değerlere bağlı, kişisel ve sosyal yönden gelişmiş, etkin, üretken, topluma faydalı nesiller yetiştirmek adına bu tür projelere çok büyük önem verdiklerini belirterek, protokolün, ilimiz eğitim ve öğretim camiasına ve tüm öğrencilere hayırlı olmasını diledi. Eğitime yapılan her türlü yatırımın yanında olduklarını söyleyen Başkan Zeybek, projeye destek veren İl Milli Eğitim Müdürlüğe ve Eğitim Bir Sen camiasına teşekkür etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.