Yerelin Sesi

Bergama Ak Parti İlçe Belediye Başkan Adayı Hakan Koştu: ” En Büyük Danışmanımız Halk Olacak”

Bergama Ak Parti İlçe Belediye Başkan Adayı Hakan Koştu: ” En Büyük Danışmanımız Halk Olacak”
11 Ocak 2019 - 8:00

Hakan Koştu: ” En Büyük Danışmanımız Halk Olacak”

Hakan Koştu, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günününü” İlçe Başkanlarının da katıldığı  bir yemek düzenleyerek kutladı.

Bergama Ak Parti İlçe Belediye Başkan Adayı Hakan Koştu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler  gününde gazetecilerle Öğretmenevinde bir araya geldi.

Çalışan gazeteciler, Ak Parti İlçe Başkanı Güven  Yakar,  MHP İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Engin’in katıldığı Çalışan Gazeteciler gününde yerel seçimlerle ilgili görüşlerini açıklayan Hakan Koştu, “Hiç kimseyle hiçbir rakip siyasi adaylarla çekişme içine girmeyeceğiz.Biz kavgacı zihniyet ile siyaset yapan bir partinin temsilcileri değiliz. 10 yıldır  Bergama’nın kaybı olan, bu güne kadar  yapılamayan  hizmetleri yapmak için değişik  bir çok önemli projelerimizi  hayata geçirmek için  MHP İle birlikte el ele vererek yapacağız. Yatırımcılarımızın önünü açmak, çevre yollarını tamamlamak, en önemlisi her gün  partimizin kapılarını  aşındıran yüzlerce insanımıza iş eve ekmek kapısı açmak için çalışacağız. Bergama’ya hizmet ederken, halkımızı mağdur etmeden hayata geçireceğimiz  her  projelerimizi  en büyük danışman olan  halkımıza danışarak hayata geçireceğiz. Biliyor ve inanıyoruz ki halka rağmen hizmet yapanların sonu hüsrandır” dedi.

Tahsin TUNA /Bergama

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi