Yerelin Sesi

Belediyeden ‘Hal-Hatır Sorma’ Ekibi

Belediyeden ‘Hal-Hatır Sorma’ Ekibi
285 views
08 Haziran 2020 - 8:20

Belediyeden ‘Hal-Hatır Sorma’ Ekibi

 

Bayraklı Belediyesi Halkla İlişkiler birimi görevlileri, korona virüs salgını dolayısıyla sokağa çıkmaları kısıtlanan 65 yaş üstü vatandaşları tek tek arayarak, hal hatır soruyor; onların taleplerini not alıyor.

Salgının ilk gününden itibaren ilçede aldığı önlemlerle vatandaşın yanında olan Bayraklı Belediyesi, 65 yaş üstü yurttaşları da yalnız bırakmıyor. İlçedeki 65 yaş üstü tüm yurttaşların isimlerini belirleyen belediye ekipleri, her gün düzenli olarak yurttaşlara telefonla ulaşıyor. Görevliler, hâl hatır sorarak, talep, öneri ve şikayetleri dinleyip, not alıyor. İhtiyaç sahiplerinin taleplerine kısa sürede yanıt veriliyor.

DERTLEŞİP, İSTEKLERİ SORULUYOR
Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “65 yaş üstü büyüklerimizi pandemi sürecinde yalnız bırakmıyoruz. İlk günden itibaren sokağa çıkmaları kısıtlanan yurttaşlarımıza alışveriş, fatura ödeme gibi desteklerde bulunuyoruz. Son 3 ayın büyük bölümünü evlerinde geçiren yurttaşlarımızı arayarak; bir istekleri, talepleri olup, olmadığını ve kendilerini nasıl hissettiklerini sorup, dertleşiyoruz. İhtiyacı olanlara da hızla yanıt veriyoruz. Sadece bir gün değil, her gün onlarlayız” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.