Yerelin Sesi

Belediye logosunu kullanan şahıs tespit edildi

Belediye logosunu kullanan şahıs tespit edildi
17 Mayıs 2021 - 19:30

Bodrum Belediye logosunu kullanarak Bodrum’un farklı noktalarında kamuya ait yollara zarar verdiği tespit edilen şahıs hakkında Zabıta Müdürlüğü ekipleri işlem başlattı.
Bodrum Belediye Başkanlığı yaptığı konuya ilişkin yaptığı açıklamada, ”Bazı yayın organlarında çıkan bir takım haberlerde bahse konu şahsın sur duvarları temizliğinde çalıştığı iddia edilmiştir. Yapılan incelemelerde Antik Halikarnassos Sur Duvarları  çevresindeki bir otelin peyzaj ve arsa düzenlemesinde çalıştığı belirlenmiştir. ” ifadelerini kullandı.

Hukuki Süreç Başlatıldı

Şahıs hakkında hukuki sürecin başlatıldığını duyuran Belediye açıklamasında, ”Eskiçeşme ve Yokuşbaşı Mahallelerindeki izinsiz faaliyetleri ile kamu malına zarar verdiği tespit edilerek hakkında yasal işlem yapılan ve bu faaliyetleri sırasında kullandığı iş makinesine Bodrum Belediyesi logosu takan şahıs ile ilgili olarak hukuki süreç devam etmektedir.” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi