Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

Bayraklı’da zabıtalardan pazar yerlerine sıkı korona virüsü denetimi

BAYRAKLI BELEDİYESİ ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, KORONA VİRÜSÜ SALGINI KAPSAMINDA TEDBİRİ ELDEN BIRAKMAYARAK PAZAR YERLERİNDE SÜREKLİ DENETİM YAPIYOR, VATANDAŞLARIN HES KODLARINI SORGULUYOR.

Bayraklı’da zabıtalardan pazar yerlerine sıkı korona virüsü denetimi
26 views
14 Şubat 2021 - 11:42

Bayraklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, korona virüsü salgını kapsamında tedbiri elden bırakmayarak pazar yerlerinde sürekli denetim yapıyor, vatandaşların HES kodlarını sorguluyor.

Pazar yerlerinde esnaf ve vatandaşlara yönelik korona virüsü tedbirlerini uygulamaya devam eden Bayraklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, maskesiz girişlere izin vermiyor. Emniyet müdürlüğü ekipleriyle koordineli şekilde ilçede kurulan 17 pazar yerinde girişleri ve çıkışları kontrol altına alan ekipler, alışverişe gelenlerin ateşini ölçüyor, HES kodlarını sorguluyor. Girişlerde vatandaşların öncelikle ellerini dezenfekte etmeleri istenirken, ekipler, vatandaş ve pazarcı esnafına sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına uymaları için de ikazlarda bulunuyor.

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Ekiplerimiz, pazar yerlerinde toplum sağlığı için kontroller yaparak, ilçe sakinlerimizi dikkatli olmaya ve kurallara uymaya davet ediyor. Ümit ediyoruz ki, hepimizin ihtiyacı olan sağlıklı, güzel günlere yakın zamanda kavuşuruz ve yine hep birlikte oluruz. Bugünleri de atlatacağız” diye belirtti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.