Yerelin Sesi

Bayraklı’da 19 Mayıs Coşkusu, Başkan Sandal Gençlere Mektup Yazdı

Bayraklı’da 19 Mayıs Coşkusu, Başkan Sandal Gençlere Mektup Yazdı
17 Mayıs 2021 - 19:48

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla gençlere mektup yazdı. Başkan Sandal, gençlere seslendiği satırlarda “Tüm gücümüz ve bütün imkanlarımızla her zaman yanınızda olacağız” dedi. Başkan Sandal’ın, kutlama etkinlikleri kapsamında ayrıca 18 ve 19 Mayıs’ta 24 mahalleyi kortej eşliğinde gezerek ilçe sakinlerinin bayramını kutlayacağı bildirildi.
Göreve geldiği günden bu yana eğitime, çocuklara ve gençlere desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen ve imkanları bu anlamda seferber eden Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, gençlerin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı mektupla kutladı.

”Sizler bizim yalnızca geleceğimiz değil; aynı zamanda bugünümüzsünüz”

Başkan Sandal mektubunda, ”Sevgili Gençler; Sizler bizim yalnızca geleceğimiz değil; aynı zamanda bugünümüzsünüz. Bayraklı’yı çocuk ve gençlik kenti yapmak için çıktığımız bu yolda ilhamımızı 19 Mayıs 1919’da ülkemizin tam bağımsızlığı için yola çıkan önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarından aldık. Bizler; tüm gücümüz ve bütün imkanlarımızla her zaman yanınızda olacağız. Bayraklı’yı sizlerle birlikte katılımcı demokrasinin ilkelerinden taviz vermeden yöneteceğiz. Bu kent, bu mahalleler, bu sokaklar hepimizin!  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızı kutluyor, bağımsızlığımız ve bayrağımız uğruna verilen mücadelenin sizlerin de esin kaynağı ve gücü olduğunu biliyor, sizlere güveniyorum. Saygı ve sevgilerimle…” ifadelerini kullandı.

2 gün boyunca 24 mahalle ziyaret edilecek

Pandemi tedbirleri kapsamında buruk kutlanacak 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla ayrıca 2 gün boyunca Başkan Sandal 24 mahalleyi ziyaret ederek, bayram coşkusunu kortej eşliğinde ilçe sokaklarına taşıyacak. Bu kapsamda 18 Mayıs’ta 12 ve 19 Mayıs’ta da 12 olmak üzere 2 günde 24 mahalle belediye ekiplerinin de katılacağı arabalı kortejle gezilecek, 19 Mayıs coşkusu ve sevinci tüm Bayraklı’ya yayılacak.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi