Bayındır’ın Geleceğini Birlikte Şekillendirecekler… - Yerelin SesiYerelin Sesi

28 Kasım 2021 - 18:20

Bayındır’ın Geleceğini Birlikte Şekillendirecekler…

Bayındır’ın Geleceğini Birlikte Şekillendirecekler…
Son Güncelleme :

24 Nisan 2019 - 8:52

264 views
reklam

Bayındır’ın geleceğini birlikte şekillendirecekler…

İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İESOB) Başkanı Zekeriya Mutlu, yerel seçimlerde Ak Parti’den Bayındır Belediye Başkanı seçilen Uğur Demirezen’e tebrik ziyaretinde bulundu. Mutlu’ya ziyarette Bayındır Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İzzet Daşdı ile Bayındır Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Davut Sakarsu da eşlik etti.

İşbirliğine hazırız

Bayındır’ın İzmir’in önemli ilçeleri arasında yer aldığına dikkat çeken İESOB Başkanı Zekeriya Mutlu, yeni dönemde ilçenin gelişimi için uyumlu çalışmalar yapılması gerektiğini kaydetti.

İnsanların yerel yönetimlerden hizmet beklediklerini belirten Mutlu, ‘Seçim dönemi geride kaldı. Artık yerelde yaşanan sorunların mercek altına alınma zamanı gelmiştir. Yerel yönetimlerin başarılı olması, hepimizin ortak hedefi haline gelmelidir.Yaşanılan sıkıntılara odaklanılmalı, sorunlara el birliği ile çözümler üretilmelidir.

Bayındır’da faaliyet gösteren iki odamızın başkanları ile gerçekleştirdiğimiz ziyarette esnaf kesiminin düşüncelerini ilettik. Sosyal yaşamda önemli işlevler üstlenen esnaf sanatkarlarımız ve temsilcileri, ilçenin ve halkın menfaatleri doğrultusunda yapılacak çalışmalara katkı koymaya hazırdırlar. ’ dedi.

İESOB Başkanı Mutlu ziyarette ayrıca Bayındır’da faaliyet gösteren esnaf sanatkarlarınyerelde yaşadıkları sorunları ve beklentilerini de gündeme getirdi.

Esnaf öncelikli

Esnaf kesiminin toplumsal yaşamın vazgeçilmez mozaikleri arasında bulunduğunu hatırlatan Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen ise, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Esnaf kesiminden alacakları desteğin çok önemli olduğunu vurgulayan Demirezen, ‘Pek çok konuda esnaf yöneticileri ile fikir birliğine sahibiz. Esnaf kesimi ile işbirliği altında uyumlu çalışmalar yapmak hem bizim işimizi kolaylaştırır hem de vatandaşlara verilen hizmetin kalitesini artırır. Bu ziyaret ileride yapacağımız ortak çalışmaların temelini oluşturacaktır. Toplumun en büyük sosyo-ekonomik kesimini oluşturan esnaf sanatkarlarınsorunlarını çözmek bizim için öncelikli olacaktır.’ diye konuştu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.