Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

BAYINDIR BELEDİYE BAŞKANI DR. UFUK SESLİ’DEN ÜRETİCİYE DESTEK

BAYINDIR BELEDİYE BAŞKANI DR. UFUK SESLİ’DEN ÜRETİCİYE DESTEK
362 views
27 Ekim 2018 - 13:53

Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli’nin Üreticiye Desteği Sürüyor

Bayındır Belediyesi’nin tarımsal sulamaya destek çalışmaları kapsamında yürüttüğü çalışmalar devam ediyor. Bu kapsamda, tarımsal sulama suyu yetersiz Dernekli Mahallesi’nde yürütülen, Bayındır Belediyesi’nin projelendirdiği sondaj çalışması tamamlandı.

Çalışmaları yerinde inceleyerek Dernekli Mahallesi’nde yürütülen projenin başarı ile tamamlandığını ve suyun akışının heyecanını hemşehrileri ile birlikte yaşadığını ifade eden Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli, “Üreticilerimizin yanında olmaya, destek olmaya devam ediyoruz. Yaşamını tarım ve hayvancılıkla sürdüren mahallelerimizdeki şartları iyileştirmek amacıyla çalışmalar yapıyoruz. Sulama suyu yetersiz olan Dernekli Mahallemizdeki çalışmalarımız tamamlandı. Bu kuyu ile 300 dönümlük bir alan sulanabilecek. Üreticimiz bundan böyle ürününü rahatlıkla sulayabilecek” dedi.

Dernekli Mahallesi Muhtarı M.Ali Fırat da bu suyun kendileri için çok önemli olduğunu söyledi ve şöyle devam etti: “Geçimini tarım ile sağlayan bir mahalleyiz. Tarımsal sulamada büyük bir sıkıntımız vardı ama şimdi o sıkıntımız da ortadan kalktı. Belediye Başkanımız Dr. Ufuk Sesli her alanda olduğu gibi bu konuda da yardımımıza koşarak bizi büyük bir dertten kurtardı. Onun üretici için, hemşehrileri için yaptığı çalışmaları büyük bir beğeni ile izliyor ve takdir ediyoruz. Şahsım ve mahalle sakinlerimiz adına kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.”

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.