Yerelin Sesi

Başkan Tugay’dan İstanbul Çıkarması

Başkan Tugay’dan İstanbul Çıkarması
319 views
19 Haziran 2019 - 10:07

Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, 23 Haziran’da tekrarlanacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi öncesinde Cumhuriyet Halk Partisi Adayı Ekrem İmamoğlu’na destek vermek için İstanbul’a gitti.

23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerine kısa bir süre kala hem AKP’nin hem CHP’nin il ve ilçe başkanları, belediye başkanları ve milletvekilleri pek çok ilden çalışmalara destek olmak için İstanbul’a akın etti. Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay da Ekrem İmamoğlu’na destek çalışması yapmak için İstanbul’a gitti. Üç gün boyunca farklı ilçelerde yapılan seçim çalışmalarına Başkan Tugay’ın yanında CHP Milletvekilleri Mehmet Göker, Umut Çakırözer, Ayhan Barut ile PM Üyesi Pınar Uzun da katıldı.  

Başkan Tugay: ‘Desteğimizi bir kez daha göstermek istedik’

Ekrem İmamoğlu’nun 23 Haziran’da sandıktan daha da güçlenerek çıkacağına inandığını vurgulayan Başkan Tugay “31 Mart seçimlerinin galibi olan Ekrem İmamoğlu, sadece 18 günde yarattığı fark ve sergilediği mücadeleyle İstanbul’u hak ettiği noktaya taşıyacağını göstermiş ve 16 milyon İstanbullu’nun umudu olmuştur. Biz de bu ziyaretimizle kendisine olan güven ve desteğimizi bir kez daha göstermek istedik. Sahada yaptığımız çalışmalarda da gördük ki İmamoğlu 23 Haziran’da bu kez daha büyük bir oy farkı ile seçimi tekrar kazanacaktır. İnanıyoruz ki hak yerini bulacak; sadece İstanbul için değil, tüm Türkiye için her şey çok güzel olacak” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.