Yerelin Sesi

BAŞKAN ŞENGÜL’DEN KOCAOĞLU’NA CEVAP

BAŞKAN ŞENGÜL’DEN KOCAOĞLU’NA CEVAP
15 Aralık 2018 - 13:41

Başkan Şengül’den Kocaoğlu’na cevap

AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun Menemen’deki törende sarf ettiği sözlere cevap verdi. Başkan Şengül, “Benim paçalarım neden tutuşsun? İzmir için kendimi yakarım diyen Sayın Kocaoğlu’dur. Paçası tutuşan da odur. Anlaşılan o ki alev almaya da başlamış” dedi.
AK Parti olarak tek amaçlarının İzmir halkına hizmet etmek olduğunu belirten Şengül, 31 Mart’ta İzmir’i yıllardır süren kötü yönetimden kurtaracaklarını vurguladı. Başkan Şengül, “Sayın Kocaoğlu, 15 yıllık başkanlık sürecinde, İzmir’e hangi büyük projeyi kazandırdı? İzmir’e değer katacak, kentin kronikleşen sorunlarına derman olacak hangi projeyi hayata geçirdi? İzmir’de bugün altyapı, ulaşım, çarpık kentleşme ve pis koku sorunları varsa, bunların başlıca sorumlusu Sayın Kocaoğlu’dur. Şimdi çıkmış, endişe ettiğimi söylüyor. Ben, neyinden endişe edeyim? Kocaoğlu’nun İzmir’e zaman kaybettirdiği yetti, İzmir onun döneminde geri gitti. Artık gerçeği görsün ve kenara çekilsin” dedi.

KAVGA VE POLEMİK AMACIMIZ YOK

Şengül, şöyle devam etti: “Bizim amacımız, İzmir’in hak ettiği değere ulaşmasını sağlamaktır. İzmir halkının yıllardır çözüm beklediği sorunları gidermektir. İzmir’e samimi bir şekilde gerçekleri anlatmak ve halkımızın gönlüne girmektir. Bizim İzmir’de kavga etmek, polemik üzerinden siyaset yapmak gibi bir anlayışımız yok. Artık İzmir, bunlardan yoruldu. Kentimizin de kaybedecek zamanı kalmadı. AK Parti olarak seçime kadar kararlılıkla çalışarak, 31 Mart’ta başarıya ulaşacağız.”

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi