Yerelin Sesi

Başkan Selvitopu Hafta Sonuna Yoğun Bir Program Sığdırdı

Başkan Selvitopu Hafta Sonuna Yoğun Bir Program Sığdırdı
04 Şubat 2019 - 10:12

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Selvitopu, halkın da büyük ilgisiyle karşılaşıyor

Başkan Selvitopu hafta sonuna yoğun bir program sığdırdı

Geçtiğimiz hafta Karabağlar İlçe Örgütü ziyaretiyle seçim çalışmalarını başlatan Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, çalışmalarını aralıksız bir biçimde sürdürüyor. Başkan Selvitopu, hafta sonuna yoğun bir program sığdırırken,  vatandaşların da büyük ilgisiyle karşılaştı. Selvitopu yoğun hafta sonu mesaisine Yaşam Park’ta Tokat Artova Aktaş Köyü Derneği ve ardından da Tokat Artova Bayırlı Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin kahvaltı programlarıyla başladı.

Omuz omuza, dayanışma içerisinde çalışmaya devam

Kendisini davet eden dernek üyelerine teşekkür ederek konuşmasına başlayan Başkan Muhittin Selvitopu, önümüzdeki süreçte dernek üyeleriyle de omuz omuza, dayanışma içerisinde çalışmalarını sürdürmek istediklerini söyledi. Karabağlar’da bugüne kadar gerçekleştirdikleri projeler ve bundan sonra hayata geçirmeyi planladıkları projeler hakkında bilgilendirmelerde bulunan Selvitopu, daha sonra Tokat Federasyonu’nun gelirini öğrencilere burs vermek amacıyla gerçekleştirdiği kermese katıldı, derneği ziyaret etti. Vatandaşların yoğun alkışları arasında kermes programına katılan Selvitopu burada gözleme pişirdi, coşkuya ortak oldu, ardından da vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

Oda Başkanı da katıldı

Başkan Selvitopu yoğun programına Yunus Emre Mahallesi’nde Berberler Odası Başkanı Şükrü Bilgi’nin de katıldığı berber dükkanı açılışına katıldı. Ardından da Özgür Mahallesi’nde kahvehane ziyaretleriyle yoğun hafta sonu programını sonlandırdı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi