Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

Başkan Örki’den şehitler için başsağlığı mesajı

PAMUKKALE BELEDİYE BAŞKANI AVNİ ÖRKİ, GARA’DA GERÇEKLEŞTİRİLEN PENÇE KARTAL-2 HAREKATI BÖLGESİNDE 13 KİŞİNİN ŞEHİT EDİLMESİ İLE İLGİLİ MESAJ YAYIMLADI. BAŞKAN ÖRKİ, “MASUMLARI KATLEDEN ALÇAK TERÖR ÖRGÜTÜ PKK TARAFINDAN KALLEŞÇE ŞEHİT EDİLEN VATANDAŞLARIMIZA ALLAH’TAN RAHMET, AİLELERİNE SABIR DİLİYORUM” DEDİ.

Başkan Örki’den şehitler için başsağlığı mesajı
35 views
14 Şubat 2021 - 16:59

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Gara’da gerçekleştirilen Pençe Kartal-2 Harekatı bölgesinde 13 kişinin şehit edilmesi ile ilgili mesaj yayımladı. Başkan Örki, “Masumları katleden alçak terör örgütü PKK tarafından kalleşçe şehit edilen vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine sabır diliyorum” dedi.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin terör örgütü PKK’nın sözde üs bölgesi Gara’ya 10 Şubat’ta başlatılan harekat sona erdi. Harekatta 53 terörist etkisiz hale getirilirken, bir mağarada tutulan 13 kişi hain terör örgütü tarafından şehit edildi. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, haince şehit edilen vatandaşlarımız için başsağlığı mesajı yayımladı. Masum ve silahsız 13 vatandaşımızın şehit edildiklerini üzülerek öğrendik diyen Başkan Örki, mesajında “Böylece PKK’nın kalleş ve cani yüzü bir kez daha görülmüştür. Sağ olarak ele geçirilen iki teröristin verdiği ilk bilgilerde ise vatandaşlarımızın mağaraya yönelik harekâtın başlangıcında sözde mağara sorumlusu terörist tarafından şehit edildikleri ifade edilmiştir. Masumları katleden alçak terör örgütü PKK tarafından kalleşçe şehit edilen vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine sabır diliyorum. PKK ve onun destekçilerine lanet olsun! Milletimizin başı sağ olsun” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.