Yerelin Sesi

Başkan Kocaoğlu’ndan Kınık Sürprizi

Başkan Kocaoğlu’ndan Kınık Sürprizi
21 Ocak 2019 - 13:51

Adayların belirlendiği ilçeleri ziyaret turuna başladı

Başkan Kocaoğlu’ndan Kınık sürprizi

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi’nin 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için     adayını belirlediği Kınık’a giderek adaylığı açıklanan Ahmet Özkan’a başarılar diledi.
Büyük bir topluluk tarafından sevgi gösterileriyle karşılanan Başkan Kocaoğlu, “Kınık’ta yerel yönetime Cumhuriyet Halk Partisi bayrağını çekmek için yapmamız gereken çalışmaları görüşmek üzere geldik” dedi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi’nin 31 Mart yerel seçimleri için adaylarını belirlediği 4 ilçeye yönelik destek ziyaretlerine Kınık’tan başladı. Kınık’ta büyük bir kalabalık tarafından sevgi gösterileriyle karşılanan Başkan Aziz Kocaoğlu, “4 ilçemizin belediye başkan adayı belli oldu. Bunlardan biri de Kınık. Adayımız Ahmet Özkan’a başarılar dilemek ve burada üzerimize ne düşüyorsa yapmak üzere adayımız ve ilçe başkanımızla görüşmeye geldik. Ziyaret sebebimiz budur. Benim aday adaylığım farklı bir konudur. Kınık’ta yerel yönetime Cumhuriyet Halk Partisi bayrağını çekmek için yapmamız gereken çalışmaları görüşmek üzere geldik. Kınık’ta seçimi yeniden kazanmak için burada kapı kapı çalışmaya hazırım. Kırgınlıklar varsa harç olmaya çalışacağız” diye konuştu.

 

 

 

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi