Başkan Karış, 19 Eylül Gaziler Günü’nü Kutladı - Yerelin SesiYerelin Sesi

24 Ekim 2021 - 05:40

Başkan Karış, 19 Eylül Gaziler Günü’nü Kutladı

Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış, “Gazi ünvanı, hiçbir maddi değerle ölçülemeyecek derecede büyüktür” dedi.

Başkan Karış, 19 Eylül Gaziler Günü’nü Kutladı
Son Güncelleme :

17 Eylül 2021 - 19:50

reklam
Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış, “Gazi ünvanı, hiçbir maddi değerle ölçülemeyecek derecede büyüktür” dedi.
 
Başkan Karış, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısı ile kutlama mesajı yayınladı. Karış mesajında, “Türk ulusu için şehitler nurlanmış, gaziler onurlanmış kişiler demektir. Eğer bugün topraklarımızda hür ve bağımsız, huzur ve güven içinde yaşıyorsak, şüphesiz ki şehitlerimiz ve gazilerimiz sayesindedir. Asırlar öncesindeki gibi aynı inanç ve azimle görev yapan güvenlik güçlerimiz ‘Ölürsem şehit, kalırsam gazi’ anlayışıyla düşmanlara karşı kahramanlık destanları yazmaktadır. Tüm zorluklara göğüs geren ve inançlı bir mücadelenin unvanını taşıyan, milli değerleri kendi benliği gibi benimsemiş vatan aşığı gazilerimiz her zaman milletimizin gurur kaynağı olacaktır. Ay yıldızlı al bayrağımızı sonsuza dek dalgalandırmak, şehit yakınlarımıza ve gazilerimize sahip çıkmak hepimiz için milli bir vazifedir. 
Bu duygu ve düşüncelerle devletimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e, kurucu kahramanlara, aziz şehitlerimize ve ebediyete irtihal etmiş gazilerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Silivrili gazilerimiz başta olmak üzere hayatta olan bütün gazilerimizin 19 Eylül Gaziler Günü'nü yürekten kutluyor, huzur ve esenlik dolu uzun bir ömür temennisiyle saygılarımı sunuyorum.”dedi.
 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı- Yerelin Sesi Gazetesi, yerel haberlerin adresi…

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam