Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

Başkan Erdoğan: “Türkiye, Ata’sının izinde”

10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA GÜNÜ DOLAYISIYLA YAZILI BİR AÇIKLAMADA BULUNAN DENİZLİ TİCARET ODASI (DTO) YÖNETİM KURULU BAŞKANI UĞUR ERDOĞAN, “‘EN BÜYÜK ESERİM’ DEDİĞİN CUMHURİYET’İN BEKÇİSİYİZ. ÜLKEMİZİN YARINLARI İÇİN, VAR GÜCÜMÜZLE VE HİÇ DURMADAN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ” DEDİ.

Başkan Erdoğan: “Türkiye, Ata’sının izinde”
46 views
09 Kasım 2020 - 13:30

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü dolayısıyla yazılı bir açıklamada bulunan Denizli Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, “‘En büyük eserim’ dediğin Cumhuriyet’in bekçisiyiz. Ülkemizin yarınları için, var gücümüzle ve hiç durmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan,10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’nde yazılı bir mesaj yayımladı. Yayımlanan mesajda Türkiye’nin Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde ilerleyerek tüm dünyada söz sahibi olduğunu vurgulayan Başkan Erdoğan, “Sensiz geçen 82 yılda, geride bıraktığın Türk Milleti’ne aşıladığın inanç, azim ve çalışkanlıkla, ülkemiz her geçen gün daha da büyüdü. Türkiye, özellikle son yıllardaki gayret ve başarılarıyla, şu an artık sadece bölgesinde değil tüm dünyada söz sahibi; savunma sanayi, ticareti ve gelişmişlik endeksiyle en önde gelen ülkeler arasında. İstiklal Harbi’nde elde ettiği askeri zaferi, sensiz ama senin ilkelerinle, gösterdiğin muasır medeniyet hedefine taşımak için mücadele eden milletimiz, bugün o güzel günlere daha yakın. Türkiye, hep seninle… Milletçe, ‘En büyük eserim’ dediğin Cumhuriyet’in bekçisiyiz. Ülkemizin yarınları için, var gücümüzle, el birliğiyle ve hiç durmadan çalışmaya devam edeceğiz” ifadeleri yer aldı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.