Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

Başkan Çerçi ‘Üretici ve 2. El Eşya Pazarı’nı gezdi

YUNUSEMRE BELEDİYE BAŞKANI DR. MEHMET ÇERÇİ, YUNUS EMRE MİLLET ÇARŞISI İÇERİSİNDE KURULAN ÜRETİCİ VE 2. EL EŞYA PAZARINI ZİYARET ETTİ. ÜRETİCİ VE VATANDAŞLARLA SOHBET EDEN BAŞKAN ÇERÇİ, PAZARIN ÖNEMİ BİR İHTİYACA CEVAP VERDİĞİNİ SÖYLEDİ

Başkan Çerçi ‘Üretici ve 2. El Eşya Pazarı’nı gezdi
38 views
08 Kasım 2020 - 13:30

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Yunus Emre Millet Çarşısı içerisinde kurulan Üretici ve 2. el eşya pazarını ziyaret etti. Üretici ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Çerçi, pazarın önemi bir ihtiyaca cevap verdiğini söyledi.

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, pazar günleri Yunus Emre Millet Çarşısı içerisinde kurulan üretici ve 2. el eşya pazarını ziyaret etti. Ziyarette Başkan Çerçi’ye Eşi Dr. Melek Çerçi, Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Akyel eşlik etti. Üreticilerle sohbet eden Belediye Başkanı Çerçi, pazara olan ilginin kendilerini mutlu ettiğini söyledi. Pazarın büyük bir ihtiyaca cevap verdiğini aktaran Başkan Çerçi, üreticilerin her zaman yanlarında olacaklarını kaydetti. Üreticileri ise sunulan hizmetten büyük bir memnuniyet duyduklarını söyledi. Başkan Çerçi, 2. el eşya pazarını da gezerek, pazarcıları dinledi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.