Yerelin Sesi

Başkan Arda’nın Eşi Korona’yı Yendi

Başkan Arda’nın Eşi Korona’yı Yendi
09 Mayıs 2020 - 19:23

Başkan Arda’nın Eşi Korona’yı Yendi

 

Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, eşi Deniz hanımın koronavirüsü yendiğini sosyal medya hesabından açıkladı. Başkan Arda, yaklaşık iki haftadır evde kendisini izole eden Deniz hanımın virüsü yendiğini, “Eşimin yapılan son koronavirüs testinin negatif çıktığını duyurmaktan mutluluk duyuyorum. Bu hastalığın çok zorlu evrelerinin olduğunu biliyoruz. Önlemler almaya, kendimizi korumaya devam edeceğiz” açıklamasıyla duyurdu.

CHP’ li Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda’nın eşi Deniz Arda iki hafta önce yakalandığı koronavirüsü yendi. Başkan Halil Arda sevinçli haberi sosyal medya hesabından duyurdu. Arda, “Eşimin yapılan son Koronavirüs testinin negatif çıktığını duyurmaktan mutluluk duyuyorum. Bu hastalığın çok zorlu evrelerinin olduğunu biliyoruz. Önlemler almaya, kendimizi korumaya devam edeceğiz.
Bu süreçte ilk andan itibaren desteğini hissettiğimiz Gaziemir İlçe Sağlık Müdürü Dr. Sunay Yılmaz’a, Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Doğan Yıldırım’a, eşimi her gün arayan Hülya Hemşireye; yanımızda durarak, arayıp sorarak, mesaj atarak bize her zaman güç veren canım Gaziemirlilere, filyasyon ekibine ve halk sağlığı için canla başla çabalayan tüm sağlık emekçilerine teşekkürü borç biliriz” ifadelerini kullandı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.