Bakan Gül' ün Yoğun Aydın Mesaisi ! - Yerelin SesiYerelin Sesi

6 Aralık 2021 - 06:34

Bakan Gül’ ün Yoğun Aydın Mesaisi !

Bakan Gül’ ün Yoğun Aydın Mesaisi !
Son Güncelleme :

02 Kasım 2021 - 9:20

reklam

Bakan Gül’ ün yoğun Aydın mesaisi !

Kahraman Sekin’ in babasını da ziyaret etti 

Bahri Karataş ( KHA)

Adalet Bakanı Abdülhamid Gül ,dün bir dizi temaslar için Aydın’daydı.

Aydın’ da düzenlenen ” Mağdur Odaklı Adalet Buluşması ” ve ” AKP Aydın İl Danışma Meclis ” toplantılarına katıldı, konuşmalar yaptı.

Bakan Abdülhamid Gül, Aydın ve Nazilli Adliyesini ziyaret etti. Aydın ve Nazilli adliyesinde incelemede bulunan Gül,” Yargı Mensupları ve personeliyle biraraya geldik.Aydın’ a yakışır yeni adliye binasının inşaatına yakında başlıyoruz ” diye de müjde verdi. Adliye de personelle sohbet eden Bakan Gül, onlarla hatıra fotoğraf çektirdi.

Bakan Abdülhamid Gül, ayrıca Nazilli Adliyesi Uzlaştırma Bürosu Öncülüğünde, mahkemeye gitmeden birbirleriyle helalleşerek uzlaşan vatandaşlarca, Bayındır Ortaokulu’n da yaptırılan kütüphanenin açılışına katıldı.Gül ,kütüphanenin açılış kurdelesini öğrencilerle birlikte kesti.Gül, ” Çocuklarımız bol bol okusun, pırıl pırıl gelecekleri olsun ” dedi.

Kahraman Fethi Sekin’in babasını ziyaret etti

Bakan Abdülhamid Gül, Nazilli’ de yaşayan İzmir Adliyesini hedef alan hain saldırıda, teröristlerin karşısında bir dağ gibi durarak şehadete yürüyen Fethi Sekin’in ailesini de ziyaret etti .Şehidin rahatsız olan babası Mehmet Zeki Sekin’ e acil şifalar diledi.

Gül, “Amcamıza da yetiştirdiği evlada da minnettarız” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.