AYDIN ÖZCAN’DAN, BELEDİYE HİZMETLERİNDE BÜROKRASİYİ KALDIRMA SÖZÜ - Yerelin SesiYerelin Sesi

6 Aralık 2021 - 13:55

AYDIN ÖZCAN’DAN, BELEDİYE HİZMETLERİNDE BÜROKRASİYİ KALDIRMA SÖZÜ

AYDIN ÖZCAN’DAN, BELEDİYE HİZMETLERİNDE BÜROKRASİYİ KALDIRMA SÖZÜ
Son Güncelleme :

14 Ocak 2019 - 10:38

305 views
reklam

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI A. ADAYI AYDIN ÖZCAN’DAN, BELEDİYE HİZMETLERİNDE BÜROKRASİYİ KALDIRMA SÖZÜ.

AYDIN ÖZCAN, S BİRLİK VE S PLAKALI ESNAF DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ SORUNLARI DİNLEDİ.

CHP İzmir’de nefesler tutuldu. İzmir Büyük şehir ve İlçeler Belediye Başkan adaylarının açıklanmasını bekliyor.

İzmir Barosu Eski Başkanı ve CHP İzmir Büyük şehir Belediye Başkanı A. Adayı Aydın Özcan, sivil toplum örgütleri ziyaretlerine devam etti.

Aydın Özcan, hafta sonunda İzmir’de toplu ulaşıma önemli katkı sunan S Plakalı esnafın örgütlendiği S Birlik ve S Plakalı Esnaf Derneği’ni ziyaret etti.

Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası İzmir İl Başkan Yardımcısı ve S Plakalı Esnaf Derneği Başkanı Erdem Mert ve servis işletmecilerinin katıldığı ziyarette, Aydın Özcan kendini tanıttı ve nasıl bir Büyük şehir Belediye Başkanı olmayı hedeflediğini anlattı.

Büyük şehir Belediye Başkanı A. Adayı Aydın Özcan, aday gösterilip seçildiği taktirde halkın içinde bir başkan olacağını ve kapısının İzmirlilere sürekli açık olacağını belirtti.

İzmir Barosu Başkanlığı sırasında sivil toplum örgütleri ile yaptıkları çalışmalardan örnekler veren Aydın Özcan, Belediye Başkanlığında da aynı tutumu sürdüreceğini İzmir’i ortak akılla İzmirliler, meslek kuruluşları, odalar ve üniversitelerle birlikte ortak akılla yöneteceğini kaydetti.

BELEDİYE HİZMETLERİNDE GEREKSİZ EVRAKLAR KALKACAK

Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası İzmir İl Başkan Yardımcısı ve S Plakalı Esnaf Derneği Başkanı Erdem Mert’te yaptıkları taşıma hizmeti nedeniyle Büyükşehir Belediyesi ile sürekli iletişim halinde olduklarını söyledi.

Özellikle belgelendirme ve Güzergah Belgesi konusunda servis işletmecilerinin çok fazla evrak hazırlamak zorunda kaldığını belirten Erdem Mert, e-hizmetlerle evrakların aşivlenebileceğini, güncellenmesi gerekenler dışında gereksiz yazışmaların işlemleri hızlandıracağını bildirdi.

Aydın Özcan da, İzmir Büyük şehir Belediye Başkanı olduğu taktirde, mevcut işleyişin gözden geçirilerek gereksiz bürokratik işlemlerin kaldırılabileceğini, evraklar konusunda da yeniden çalışma yapılması sözünü verdi.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.