Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

ASLAN’DAN SPORA DESTEK SÖZÜ

ASLAN’DAN SPORA DESTEK SÖZÜ
326 views
26 Şubat 2019 - 11:22

ASLAN’DAN SPORA DESTEK SÖZÜ!

Seçim çalışmaları kapsamında Bayraklı’daki amatör spor kulüpleri başkanlarını ve yöneticilerini ziyaret eden Cumhur İttifakı AK Parti Bayraklı Belediye Başkan Adayı Ali Aslan, ilçedeki spor camiasına müjdeler verdi. Bayraklı’da tüm amatör kulüplerin antrenmandan, toplantıya kadar her imkanından yararlanabileceği, malzeme desteğinin de yapılacağı spor tesisleri yapacaklarını söyleyen Aslan, “Bayraklı sporda öncü olacak” dedi.

Sporun ve sporcunun her zaman yanında olacaklarını söyleyen Cumhur İttifakı AK Parti Bayraklı Belediye Başkan Adayı Ali Aslan, ilçedeki amatör futbol takımlarının başkanları ve yöneticileriyle biraraya geldi. Konu spor olunca her türlü destek sağlayacaklarını ifade eden Aslan, “Yapacağımız destek ve projelerle Bayraklı’nın sporda lider bir ilçe haline gelmesini istiyoruz. Tüm amatör spor kulüplerimizin kullanabileceği, modern ve gelişmiş tesisler kuracağız. Bu tesislerimizde antrenman sahalarından çalışma odalarına kadar her imkan bulunacak. Amatör kulüplerimiz böylece antrenmanlarını, toplantılarını yapacak ve malzeme talepleri de belediye tarafından karşılanacak. ” diye konuştu.

“GENÇLERİMİZİ KÖTÜ ALIŞKANLIKLARDAN UZAKLAŞTIRACAĞIZ…”

Gençleri madde bağımlılığından, kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için spora ve gençlik merkezlerine yönlendirmemiz gerekiyor diyen Aslan “Madde bağımlısı olan gençleri bilinçlendirmek ve onları madde bağımlılığı bataklığından kurtarmak bizim ilk görevimiz olacak. Sosyal aktiviteler düzenleyerek Bayraklı’da madde bağımlılığına karşı savaş açacağız. Gençlerimizin spor yapabileceği bir alan olmaması nedeniyle böyle kötü alışkanlıklara yöneliyor. Bayraklı’da ayrıca istihdam sağlayarak gençlerimizi kurtarmak istiyoruz.” Dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.