Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

ASLAN, İLÇE İLÇE PROJE ANLATIYOR

ASLAN, İLÇE İLÇE PROJE ANLATIYOR
276 views
20 Kasım 2018 - 11:10

Aslan, ilçe ilçe proje anlatıyor

Ege Genç İş Adamları Derneği’nde (EGİAD) Ocak ayında yapılacak seçimlerde başkanlığa aday olan Mustafa Aslan, İzmir’de üyelerle biraraya geleceği bölgesel toplantılara Gaziemir’den başladı. Projelerini üyelerin ayağına giderek anlatacak olan Aslan, biri merkez, 4’ü ilçe olmak üzere 5 bölgesel toplantı yapacak.

EGİAD’ın mevcut yönetiminde başkan vekilliği görevini yürüten başkan adayı Mustafa Aslan, ilk toplantıyı Gaziemir Mia Hotel’de çok sayıda EGİAD üyesinin katılımı ile gerçekleştirdi. Aslan gelecek yıl 30. yaşını kutlayacak olan EGİAD’ı katılımcı, dinamik ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla geleceğe emin adımlarla taşıyacaklarını söyledi. Bölgesel toplantılarla tüm EGİAD üyelerine ulaşmayı hedeflediğini dile getiren Aslan, siyasetten uzak kalarak ekonomik ve toplumsal konularda içerik geliştireceklerini dile getirdi. EGİAD’ın cesur söylemlerle inandığı doğruları toplumla paylaşan etkin bir iş insanları derneği olmayı sürdüreceğini vurgulayan Aslan, “Projelerimiz EGİAD’ın yapısal gelişimine katkı sağlayacak ve bölgesel kalkınmaya lokomotif olacak. Seçim sürecinde kamuoyu ile paylaştığımız projeler bizim için bağlayıcı niteliktedir. Göreve geldiğimizde bu projeleri belli bir sistematik çerçevesinde hayata geçireceğiz” dedi.

Başkan adayı Aslan, gerçekleştirmeyi planladıkları bazı projeleri şöyle sıraladı:

“EGİAD Meslek Lisesi ve Meslek Yüksek Okulu, EGİAD Düşünce Kulübü (Think Tank), EGİAD Dijital Dönüşüm, EGİAD Dış Ticaret Elçileri, Markalaşma, EGİAD Genç İş Ödülleri, Sektörel Dağılım ve Kümelenme, Kurumsal Hafıza, Kurumsal Sosyal Sorumluluk projelerini hayata geçireceğiz.”

Oldukça yoğun bir katılımla gerçekleştirilen ve projelerin üyeler tarafından ilgiyle karşılandığı bölgesel toplantıların ikincisi 22 Kasım Perşembe günü Alsancak Karaca Otel’de düzenlenecek.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.