Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

Aliağa Belediyesinin online alışveriş sitesine ilgi artıyor

ALİAĞA BELEDİYESİ TARAFINDAN PANDEMİ DÖNEMİNDE SOSYAL DESTEK PROJESİ OLARAK HAYATA GEÇİRİLEN ONLİNE ALIŞVERİŞ SİTESİ ALİAGASEMTPAZARİ.COM, MARKET ÜRÜNLERİNİN YANI SIRA İLÇENİN BİRBİRİNDEN LEZZETLİ VE DOĞAL YÖRESEL ÜRÜNLERİNİ VATANDAŞLARIN AYAĞINA KADAR GÖTÜRÜYOR.

Aliağa Belediyesinin online alışveriş sitesine ilgi artıyor
43 views
06 Kasım 2020 - 14:00

Aliağa Belediyesi tarafından pandemi döneminde sosyal destek projesi olarak hayata geçirilen online alışveriş sitesi aliagasemtpazari.com, market ürünlerinin yanı sıra ilçenin birbirinden lezzetli ve doğal yöresel ürünlerini vatandaşların ayağına kadar götürüyor.

Sebze ve meyveden temel gıda ürünlerine, bakliyat, baharat ve kuru yemişten Aliağa’nın doğal yöresel ürünlerine kadar geniş bir yelpazede online alışveriş imkanı sunan aliagasemptpazari.com, Aliağalı vatandaşların tercihi olmaya devam ediyor. 7 gün 24 saat esasına göre hizmet veren online alışveriş sitesi, kurulduğu günden bugüne kadar 45 bin sipariş sayısına ulaştı. İlçede yaşayan vatandaşlar bir telefonla ihtiyaçlarını kolaylıkla giderebiliyor. Vatandaşlar tarafından gün içerisinde saat 17.30’a kadar verilen siparişler, aynı gün içinde adreslere teslim ediliyor. Saat 17.30’dan sonra verilen siparişler ise en yakın zaman dilimi içerisinde ivedilikle vatandaşa ulaştırılıyor. Vatandaşlar, kapılarına kadar gelen ürünlerin ödemelerini ise ister online olarak sistem üzerinden isterlerse kapıda nakit olarak yapabiliyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.