Yerelin Sesi

ALİ ASLAN: “BAYRAKLI’NIN KADERİNİ DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUZ”

ALİ ASLAN: “BAYRAKLI’NIN KADERİNİ DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUZ”
02 Şubat 2019 - 9:12

“BAYRAKLI’NIN KADERİNİ DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUZ…”

 

Cumhurittifakı  ve AK Parti Bayraklı Belediye Başkan Adayı Ali Aslan Bayraklı’da vatandaşlarla bir araya geldi. “Bayraklı ilçemizin kaderini değiştirmek istiyoruz” diyen Aslan, Şeffaf bir belediyecilik anlayışı ile yola çıktıklarını söyledi.

 

Yerel seçimlerde AK Parti Bayraklı adayı Ali Aslan 31 Mart’ta yapılacak yerel seçim çalışmalarına hızlı başladı. MHP İzmir Milletvekili Tamer Osman Ağaoğlu ile birlikte Cengizhan mahallesindeki vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Ali Aslan “Biz Milliyetçi Hareket Partisi ile omuz omuza çalışmaktan son derece memnunuz.  Ayrım yapmadan her partiden vatandaşımızın yüzünü güldürmek için çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. İki dönemdir aynı parti ile yönetilen Bayraklı’da yatırım yapılması, çağ atlaması gerekirken hiç bir çalışma yapılmadı. Biz de size söz veriyoruz, Bayraklımızın kaderini değiştireceğiz. En başta Başkanlık Makamını kaldırarak, vatandaşla Belediye arasındaki duvarı kaldıracağız” dedi.

 

“KENTSEL DÖNÜŞÜM ve İŞSSİZLİK SORUNU BİTECEK”

Bayraklı’nın önemli sorunları olduğunu belirten Aslan “İlçemizin ihtiyaçlarını ve vatandaşlarımıızn taleplerini biliyoruz. Bu ihtiyaçların başında kentsel dönüşüm geliyor. Belediyemize kuracağımız inşaat şirketimizle pilot bölge üzerinde örnek projeler yaparak vatandaşımızın istediği gibi konutlar inşa edeceğiz. Geleceğimiz olan gençlerimizin işsizlik sorunu da yatırımızla çözerek, çeşitli kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını sağlayacağız. Ayrıca evlenecek gençlerimize ilçemizde bulunan belediyeye ait düğün salonları ücretsiz olacak. Bölgemizde bulunan alevi vatandaşlarımızında ihtiyaçlarını karşılayacak örnek bir cemevi yapacağız.”dedi.

 

BAYRAKLI, SPOR ve SOSYAL TESİSLERİN MERKEZİ OLACAK

Bayraklı için 60’a yakın projelerinin olduğunun altını çizen Aslan “Gençlerimizin rahatça spor yapabilmeleri için tüm branşlarda projeler geliştireceğiz. Futbol, Basketbol, Tenis gibi spor dallarına yatırım yaparak gençlerimizin vakit geçireceği yerler inşa edeceğiz. Ayrıca Askeri bölgenin yerine de Millet Bahçesi yapacağız. Yaşlılarımız, aileleriyle birlikte buraya geldiklerinde rahat bir nefes alacak. Bakıma muhtaç olan yaşlılarımıza yardım elimizi uzatarak evde bakım hizmetini geliştireceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi