Yerelin Sesi

AKUT İzmir’den Selvitopu’na Tebrik Ziyareti

AKUT İzmir’den Selvitopu’na Tebrik Ziyareti
30 Nisan 2019 - 10:37

AKUT Arama Kurtarma Derneği İzmir Ekibi ikinci dönemine başlayan Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu’na tebrik ziyaretinde bulundu. Hazırlıkları devam eden AKUT İzmir dernek yerleşkesi hakkında Selvitopu’na bilgi veren ekibe, Selvitopu da açılış sözü verdi.

AKUT Arama Kurtarma Derneği İzmir ekibi, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu’na ikinci dönem tekrar seçilmesi dolayısıyla makamında tebrik ziyaretinde bulundu. Karabağlar Belediyesi’nin desteğiyle AKUT İzmir ekibinin hazırlıklarını yaptığı dernek yerleşkesi  hakkında ekip lideri Alper Özkarakaş’tan bilgi alan Selvitopu, her türlü destek için her zaman açık olduklarını dile getirdi. Özkarakaş dernek yerleşkesini yakın bir zamanda aktif bir şekilde kullanmaya başlayacaklarını söyledi.

İzmir ekibinin yoğun bir şekilde çalışma yürüttüğünü vurgulayan Özkarakaş, ekip olarak her şeyi paylaştıklarını ve birlikte gerçekleştirdiklerini de eklerken,  önlerindeki süreçte İstanbul Avrupa yakasında olabilecek büyük afetlerde tüm operasyonları da İzmir ekibinin yükleneceğini ifade etti. Selvitopu’na AKUT İzmir ekibine olan desteklerinden dolayı teşekkür eden Özkarakaş, “Bizim size olan inancımız tam, halkımızın da tam” diye konuştu. Özkarakaş, Karabağlar Belediyesi’nin etkinlik ve çalışmalarında, ihtiyaç duyulduğu takdirde desteğe hazır olduklarını vurguladı.

“Bizim yerimiz halkın yeri”

Hazırlıkları süren dernek yerleşkesi  için “Bizim yerimiz halkın yeri” ifadelerini kullanan Ekip Lideri Özkarakaş, dernek yerleşkesinde öğrencilere ve halka yönelik seminer çalışmaları yapmak istediklerini belirtti. Özkarakaş ayrıca, 2018’de Türkiye’de en çok seminer veren ekip olduklarına dikkat çekti. Başkan Selvitopu ise ziyaretleri için ekibe teşekkür  ederken, en kısa zamanda dernek yerleşkesini ziyaret edeceğini ve açılışını yapacağını da ekledi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi