Yerelin Sesi

AKUT İZMİR EKİBİNDEN VALİ AYYILDIZ’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

AKUT İZMİR EKİBİNDEN VALİ AYYILDIZ’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ
756 views
22 Ağustos 2019 - 13:06

AKUT İzmir ekibi, AFAD (Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı) ile bugüne kadar yapılan ortak çalışmalarda aldıkları destekten dolayı 21 Ağustos Çarşamba günü Vali Erol AYYILDIZ’ı makamında ziyaret ederek, teşekkürlerini ilettiler.

AKUT İzmir ekibi; özellikle son yıllarda sel ve deprem başta olmak üzere doğal afetlerde yapılan operasyonlarda AFAD ile iş birliğinden mutluluk duyduklarını ifade ettiler. Ekip özellikle operasyonlarda AFAD’ın  verdiği destekler nedeniyle başarılı çalışmalar gerçekleştirdiklerini ifade ettiler.

Valilikte gerçekleşen görüşmede, özellikle yaz aylarının en büyük tehlikesi olan orman yangınları konusunda da karşılıklı görüşler bildirildi. AKUT İzmir, orman yangınlarında da katkıda bulunmaya hazır oldukları ilettiler. Bu konuda Vali AYYILDIZ, Her türlü desteğe hazır olduklarını, gerekli çalışmaların başlatılması için derhal talimat vereceğini söyledi. Karşılıklı görüş alış verişinde yangın eğitimi, detayları ve sınırları konusunda yetkili kurumlarla hemen iletişime geçilmesi ve çalışmaların başlatılması konusunda da mutabakata varıldı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.