Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

Akhisarlı çocuklar 2021 yılında da ücretsiz sütle buluşacak

AKHİSAR BELEDİYESİ 1 İLE 5 YAŞ ARASI ÇOCUKLARA ÜCRETSİZ SÜT DAĞITIMINA 2021 YILINDA DA DEVAM EDECEK. AKHİSAR BELEDİYESİ İLE KÖY-KOOP MANİSA BİRLİK ARASINDA YAPILAN YENİ PROTOKOL İLE 2021 YILINDA DA ÜCRETSİZ SÜT DAĞITIMI DEVAM EDECEĞİ BİLDİRİLDİ.

Akhisarlı çocuklar 2021 yılında da ücretsiz sütle buluşacak
25 views
02 Şubat 2021 - 14:03

Akhisar Belediyesi 1 ile 5 yaş arası çocuklara ücretsiz süt dağıtımına 2021 yılında da devam edecek. Akhisar Belediyesi ile Köy-Koop Manisa Birlik arasında yapılan yeni protokol ile 2021 yılında da ücretsiz süt dağıtımı devam edeceği bildirildi.

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’nun makamında yapılan protokole Köy-Koop Manisa Birlik Başkanı Mehmet Kavas’ın yanı sıra Demirci Bardakçı Kooperatif Başkanı Ali İlkdoğan, Köy-Koop Manisa Birlik Başkan Yardımcısı Hasan Ali Topuz ve Köy-Koop Manisa Birlik Müdürü Mehmet Sava katıldı. Yapılan protokol kapsamında Süt Kuzusu projesi ile 1-5 yaş arası Akhisarlı çocuklar taze sütle buluşmaya devam edecek.

Başkan Besim Dutlulu yaptığı açıklamada, “Çocuklarımızı 2021 yılında da taze sütle buluşturmaya devam edeceğiz. Köy-Koop Manisa Birlik Başkanı Mehmet Kavas ile birlikte ‘Süt Kuzusu’ hizmetimizin 2021 yılı protokolünü imzaladık. Şehrimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.