Yerelin Sesi

AK Parti’den CHP’li Başkana Kutlama Ziyareti

AK Parti’den CHP’li Başkana Kutlama Ziyareti
08 Mayıs 2019 - 12:58

   Başkan Arda: ‘Adaletli ve hakkaniyetli olacağız’

   Erol Kaya: ‘Destek vermeye hazırız’

Adalet ve Kalkınma Partisi Gaziemir İlçe Başkanı Erol Kaya’nın kutlama ziyaretini kabul eden Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, Gaziemir’e hizmet etmenin kendisi için bir onur olduğunu söyledi.  Başkan Arda’yı tebrik eden Adalet ve Kalkınma Partisi Gaziemir İlçe Başkanı Erol Kaya da, destek vermeye hazır olduklarını belirtti.

GAZİEMİR BELEDİYESİ BASIN BÜROSU-Adalet ve Kalkınma Partisi Gaziemir İlçe Başkanı Erol Kaya ve ilçe yönetim kurulu üyeleri Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda’ya kutlama ziyaretinde bulundu.

Erol Kaya: Desteğe hazırız

Samimi bir havada geçen görüşmede Başkan Arda’ya görevinde başarılar dileyen Adalet ve Kalkınma Partisi Gaziemir İlçe Başkanı Erol Kaya, Gaziemir’e verilecek her hizmette destek vermeye hazır olduklarını belirterek, “Görevinizde başarılar diliyoruz. Siyasi görüşlerimizin farklı olması bizim için önemli değil. Ortak akılla hareket ederek, Gaziemir’e hizmet edebiliriz. Parti veya siyasi görüş farklılığı gözetmeksizin, Gaziemir için kim bir çivi çakacaksa desteğe hazırız. Bir sıkıntı ya da talebiniz olursa Ankara’da sizin eliniz, gözünüz kulağınız oluruz” diye konuştu.

Başkan Arda: Adaletli ve hakkaniyetli olacağız

Adalet ve Kalkınma Partisi Gaziemir İlçe Başkanı Erol Kaya ve ilçe yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, “Gaziemir Belediye Başkanlığı benim için onurlu bir görev. Enerjimiz yüksek. Bu onurlu görevi yaparken adaletli ve hakkaniyetli olacağız. Her türlü fikre açığım. Sizin öneriniz veya girişimlerinizle yapılacak bir şey olduğunda da göğsümüzü gere gere teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı. 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi