Yerelin Sesi

Utku Gümrükçü; “20 Yıl Daha Siyaset Yapacağım”

Utku Gümrükçü; “20 Yıl Daha Siyaset Yapacağım”
25 Temmuz 2019 - 12:07


Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü mahalle toplantılarına devam ediyor.  

Bugün Yenimahalle ve Ataşehir Mahallesinde mahalle sakinleri ile bir araya gelen Gümrükçü mahalleliden yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi aldı. Başkan Utku Gümrükçü ekibi ile birlikte katıldığı toplantılarda söz alan vatandaşların şikayet ve taleplerini dinledi.

20 Yıl Daha Siyaset Yapacağım

Ataşehir Mahallesinde mahalle sakinleri ile buluşan Utku Gümrükçü mahallelinin yaşadığı sıkıntıları dinlerken talepleri de tek tek not etti. Ataşehir Mahallesi sakinlerinden birkaç vatandaş almış oldukları söz haklarını kullanırken mahallelerinde yaşanan sorunların uzun bir süredir çözümlenmediğinden şikayetçi oldular. Bir vatandaşın 16 yıldır Ataşehirli olduğunun altını çizerek mahallelerinde yol sorunlarının olduğunu ve bu sorunun bir türlü çözülmediğini dile getirirken “bundan önceki başkanları maalesef iyi anmıyoruz. Siz de bu sözlerinizi yerine getirmezseniz, sizi de iyi anmayacağız” demesi üzerine başkan Utku Gümrükçü; “bu sorunları çözeceklerini belirterek, 20 yıl daha siyaset yapacağım. Sorunların çözümlendiğini sizler de göreceksiniz” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi