Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

18 yaşındaki engelli genç kızdan haber alınamıyor

DENİZLİ’NİN MERKEZEFENDİ İLÇESİNDE İKAMET EDEN 18 YAŞINDAKİ ENGELLİ GENÇ KIZ, ÖĞLEDEN SONRA KENDİSİNDEN HABER ALINAMAMASI ÜZERİNE, AİLESİ İHBARDA BULUNDU. JANDARMA VE ARAMA KURTARMA EKİPLERİ ÇALIŞMAYA BAŞLADI.

18 yaşındaki engelli genç kızdan haber alınamıyor
53 views
27 Kasım 2020 - 21:30

Denizli’nin Merkezefendi ilçesinde ikamet eden 18 yaşındaki engelli genç kız, öğleden sonra kendisinden haber alınamaması üzerine, ailesi ihbarda bulundu. Jandarma ve arama kurtarma ekipleri çalışmaya başladı.

Olay, Merkezefendi ilçesi Altındere Mahallesinde ikamet eden 18 yaşındaki engelli genç kız Yasemin Küçük, evden 16.00 sıralarında çıktığı öğrenildi. Ailesi genç kızdan haber alamaması üzerine ihbarda bulundu. İhbar üzerine harekete geçen polis ekipleri bölgede çalışırken, Jandarma ekipleri çevrede arama çalışmalarına başladı. Aile, arama kurtarma ekiplerinden yardım istemesi üzerine bölgeye Denizli İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) 4 kişilik ekiple çalışmalarına başladı. Denizli’de bulunan diğer arama kurtarma ekipleri, TRAC Denizli Şubesi 4 kişi, AKUT 8, DAK 10 ve İHH ekipleri ise 11 kişi ile çalışmalarını sürdürdüğü belirtildi.

ı.

Öte yandan, 18 yaşındaki Yasemin Küçük’ün en son Göveçlik Mahallesi yakınlarında görüldüğü ve kent merkezine doğru ilerlediği belirtildi. Küçük’ün üzerinde siyah bir mont, sırtında lacivert bir sırt çantasının bulunduğu ve beyaz renkte eşarbının bulunduğu belirtildi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.