Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

10 yıldır beklenen yol için düğmeye basıldı

10 yıldır beklenen yol için düğmeye basıldı
164 views
27 Ağustos 2020 - 9:32

10 yıldır beklenen yol için düğmeye basıldı

Bergama Atatürk Mahallesi Barbaros Caddesi sakinlerinin 10 yıldır çözümünü bekledikleri yolun yapımı için düğmeye basıldı. Belediye Başkanı Hakan Koştu, “Hemşehrilerimizin taleplerini belediyemiz olanakları ölçüsünde yerine getirmeye odaklandık” dedi.

Barbaros Caddesi’nin her yağışın ardından bozulduğuna ve mahalle sakinlerinin günlük hayatlarını olumsuz etkilediğine dikkat çeken Başkan Koştu, “Caddeye yaklaşık 2 bin metrekare kilit parke döşeyeceğiz. Mahalle sakinlerinin bize bildirdiğine göre; bu cadde 10 yıldır yapılmayı bekliyormuş. Her yağış ardından caddeye geçici çözümler ile müdahale edilmesi kabul edilebilir bir durum değil. Kalıcı çözüm için caddenin tamamını kilit parke ile döşeyeceğiz” dedi.

DOĞALGAZ ARDINDAN ANA ARTERLERE ASFALT GELİYOR

Göreve geldikleri ilk günden itibaren gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade eden Belediye Başkanı Hakan Koştu, “Daha temiz ve düzenli bir Bergama için alt yapı çalışmalarından Doğalgaz çalışmalarına kadar birçok çalışma şuan ilçe merkezimizde aralıksız yapılıyor. İlçemizde, Doğalgaz boru döşemelerinin ardından ana arterlerden başlamak üzere asfalt çalışması için start vereceğiz” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.