Yerelin Sesi

Eroğlu; Geleceğin Güçlü Konak’ında buluşacağız

Eroğlu; Geleceğin Güçlü Konak’ında buluşacağız
28 Mart 2019 - 11:09

Eroğlu; Geleceğin Güçlü Konak’ında buluşacağız

Konak Belediye Başkan Adayı Mimar Melek Eroğlu, “Geçmişi değiştiremeyiz belki ama geleceği değiştirmek ve gelecek hakkında karar vermek elimizde. Konak’ta yaşayan Konak’ta iş yapan herkesin tek derdi var o da ilgisizlikle birlikte gelen hizmetsizlik. Konak’ta yaşayan hemşehrilerimiz bu kez bu gidişata dur diyecek. Oyunu hizmetten yana, oyunu güçlü Konak’tan yana ve oyunu kendisinden yana kullanacak” dedi.

“Artık oyumuz hizmet edecek olana”

Cumhur İttifakı AK Parti Konak Belediye Başkan Adayı Melek Eroğlu, seçim çalışmalarına Eşrefpaşa, Yapıcıoğlu, Gültepe ve Yenişehir’de devam etti. Eşrefpaşa’da vatandaşlarla ve esnafla bir araya gelen Eroğlu, ilgi ve destekten memnuniyet duyduğunu söyledi. Çalışmalar sırasında vatandaşların alkışlarla destek verdiğini belirten Eroğlu, “İnsanımız hizmetsizlikten ve ilgisizlikten bıkkın. Boşa giden zamanlar için pişmanlıklarını dile getiriyorlar. Çaresizlikler içerisinde yalnız başlarına kalmışlar. Bizi karşılarında görünce sıkıntılarını anlatıyorlar. Biz sorunların hepsini bildiğimizi, yalnız olmadıklarını söylüyor, projelerimizi anlatıyoruz. Biz tam vizyon projelerimizi anlatacağız bir bakıyoruz ki vatandaşımızın derdi bambaşka. Kadınlarımız, gençlerimiz, çocuklarımız yerel yönetimin üzerine düşen ufak tefek işleri bile yapmadığından yakınıyor. Vizyon projeleri konuşamıyor, anlatamıyoruz bile. Ama hemşehrilerimiz “Oyumuz bu kez hizmet edene” diyor. Son yılları kayıp görüyor” diye konuştu.

Karar verme zamanı

Mimar Melek Eroğlu, akşam saatlerinde de Kayabaşılılar Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Duran İbrim ve üyelerle bir araya geldi. Geçmiş için yapılacak bir şey olmadığına dikkat çeken Eroğlu, şöyle konuştu; “Artık gelecek için söz söyleme ve karar verme zamanı. Biz Konak’ta yaşayan hemşehrilerimizin Konak’ta işini yapan esnafımızın ve elbette Konak’ta yaşam süren tüm canlıların yaşam kalitesini artırmak, daha konforlu, daha gelişmiş bir kent için yola çıktık. El ele gönül gönüle vererek geleceğin güçlü Konak’ı için çok çalışacağız. Yapılacak çok iş var. Ben değil biz olunca üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir şey yok. Tüm Konak’ta yaşayanları Biz olmaya davet ediyorum.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi