Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

Edremit Belediye Başkanı Aslan’dan İmamoğlu’na Destek

Edremit Belediye Başkanı Aslan’dan İmamoğlu’na Destek
843 views
07 Mayıs 2019 - 9:47

“Her yönüyle adaletsiz bir karardır”

Edremit Belediye Başkanı CHP’li Selman Hasan Arslan, YSK tarafından İstanbul seçimlerinin iptal etmesinin her yönüyle adaletsiz, hakkaniyetsiz ve tartışmaya sonuna kadar açık bir karar olduğunu ifade etti. Her koşulda İmamoğlu’nun yanında olduğunu söyledi.

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, yazılı olarak yaptığı açıklamada şöyle dedi;

“YSK’nın İstanbul seçimlerine yönelik aldığı karar her yönüyle adaletsiz, hakkaniyetsiz ve tartışmaya sonuna kadar açıktır. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kurumlarını yöneten her bir ferdin; aldığı sorumluluğu bilerek hareket etmek gibi bir zorunluluğu vardır. Bu kural ve kaideleri hiçe sayarak “ben yaptım ve oldu” mantığıyla hareket eden herkes, günü geldiğinde tarih önünde hesap verecektir. Ülkemizi, dünya nezdinde böylesi bir durumun içerisine sokmaya hiç kimsenin hakkı da hukuku da yoktur!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu’nun sonuna kadar yanında olduğumu bildiriyor; Türkiye’de üstünlerin değil, hukukun üstün olduğu günlere kavuşmanın özlemiyle her şart ve koşulda İstanbul’un yeniden kazanılması adına mücadele vereceğimi beyan ediyorum!”

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.